Skip to content Skip to footer
NE YAPIYORUZ

Herkes İçin Diş Bakımı

HB Diş Kliniği'ni Seçmeniz için Nedenler:

Genel kontrollerden diş implantları, endodonti, ortodonti, periodontoloji ve protez gibi uzmanlaşmış tedavilere kadar geniş bir diş sağlığı hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. İhtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla aynı çatı altında gerçekleştirebilirsiniz.

Ekibimiz altı deneyimli diş hekimi ve hastane personelinden oluşur ve hasta bakımı, saygı ve profesyonelliği öncelikli olarak benimser. 120 yıldan fazla birleşik deneyime sahip olmamız, size en yüksek tedavi standardını sunmanızı sağlar.

Baş diş hekimimiz, endişeli hastalarla çalışma konusunda geniş deneyime sahiptir ve binlerce rahatlama sedasyon prosedürünü gerçekleştirir. Tüm hastalarımız için rahat ve kaygısız bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.

ANTALYA’DA YALNIZCA 10 RESMİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDE SEDASYON VE GENEL ANESTEZİ UYGULANIYOR.

En son diş teknolojisi, malzemeleri ve teknikleri takip ediyoruz. Endodonti mikroskoplarından diş lazerlerine, ağız içi kameralardan iğnesiz anesteziye ve dijital röntgenlere kadar gelişmiş araçları kullanarak diş deneyiminizi iyileştirmekteyiz.

Gizliliğiniz bizim en üst önceliğimizdir. Hasta gizliliği ve veri koruma yasalarına sıkı bir şekilde uyarız. Gizli bilgilerinizin kesinlikle açıklanmayacağını veya satılmayacağını garanti edebilirsiniz. Sıkı

Güvenliğinizi öncelikli tutuyor ve sıkı bir dezenfeksiyon sürecini sürdürüyoruz. Özel dezenfeksiyon odalarımız, temiz ve steril bir ortamı sağlamak için en son ekipmanlar ve malzemelerle donatılmıştır.

En yüksek bakım standartlarını, kaliteli malzemeleri ve gelişmiş teknikleri kullanarak sunma taahhüdümüz vardır. Gereken tedavileri hızla sağlamayı amaçlıyoruz ve herhangi bir gecikme olursa sizi hemen bilgilendireceğiz.

Aldığımız en büyük iltifat, hastalarımızın arkadaşlarını ve ailelerini kliniğimize yönlendirdiğinde gelir. Hizmetlerimize olan güveninizi ve itimadınızı takdir ediyoruz.

blank